Welkom bij Femuza
De overkoepelende organisatie voor muziek- en zangverenigingen
binnen de gemeente Súdwest-Fryslân.
binnen de gemeente Súdwest-Fryslân.
Korpsenfestival
2 maart 2024 De Mande Nijland
juryleden Durk Lautenbach en Frederik Kamstra
het complete programma in pdf
- Nij Libben, Witmarsum
32 leden, o.l.v. Andries Kramer, 4e divisie - Stadsfanfare Bolsward, Bolsward
25 leden, o.l.v. Piet van der Heide, 4e divisie - CMV Excelsior, Nijland
35 lededen, o.l.v. Jan Hibma, 3e divisie - Fanfarekorps Ons Ideaal Easterwierum
29 leden, o.l.v. Menno Haantjes, 4e divisie</ - Fanfare Blauwhuis, Blauwhuis
26 leden o.l.v. Roelof Bakker, 5e divisie - Eendracht Maakt Macht, Oudega SWF
50 leden, o.l.v. Jaap Musschenga, 1e divisie (winaar) - CMV Excelsior, Schraard
45 leden, o.l.v. Gijs Heusinkveld, 1e divisie - CMV Concordia, IJlst
36 leden, o.l.v. Ellis Nijdam, 3e divisie - CMV Excelsior, Parrega
25 leden, o.l.v. Marten Miedema, 5e div - Ere Zij God, Hommerts-Jutrijp
20 leden, o.l.v. Jan Hibma, 5e divisie - CMV Crescendo, Heeg
40 leden, o.l.v. Meine Verbeek, 3e divisie - Chr Harmonieorkest Euphonia, Wommels
45 leden, o.l.v. Ronald Slager, 2e divisie
18 maart 2023 De Mande Nijland
juryleden Bienze IJlstra en Rob Goorhuis.
Het complete programma in pdf
- KMF Concordia , De Gaastmar,
o.l.v. Guus Pieksma (4de divisie, 33 leden) - Fanfare Blauwhuis, Blauwhuis,
o.l.v. Roelof Bakker (5de divisie, 33 leden) - Harmonie Sneek en Excelsior Scharnegoutum,
o.l.v. Arend Gerds (3de divisie, 48 leden) - CMV Excelsior, Schraard,
o.l.v. Thom Zigterman (1e divisie, 45 leden) - Brassband Crescendo Workum
o.l.v. Ellis Nijdam (4de divisie, 28 leden) - CMV Wubbenus Jacobs, Arum
o.l.v. Arjen Steur (3de divisie, 29 leden) - Eensgzindheid , Tjerkwerd (Winnaars van dit Festival)
o.l.v. Jeanette Valkema (4de divisie, 30 leden) - Nij Libben, Witmarsum
o.l.v. Andries Kramer (4de divisie, 32 leden) - Concordia Joure, Joure
o.l.v. Tseard Verbeek (3de divisie, 50 leden) - Stadsfanfare Bolsward, Bolsward
o.l.v. Piet van der Heide (4de divisie, 30 leden) - CMV Studio, It Heidenskip
o.l.v. Marten Miedema (3de divisie, 29 leden) - CMV Excelsior, Parrega
o.l.v. Marten Miedema (5de divisie, 24 leden) - Stedelijk Muziekkorps Sneek
o.l.v. Tseard Verbeek (2de divisie, 55 leden) - Harmonieorkest Euphonia, Wommels
o.l.v. Ronald Slager (2de divisie, 45 leden)
De foto's staan in het menu onder het kopje Muziekverenigingen
12 maart 2022 in de Mande te Nijland
Jurering: Rob Goorhuis en Durk Lautenbach
Fanfare Eensgezindheid Tjerkwerd - Jeanette Valkema
Fanfare Eendracht Maakt Macht - Oudega (Súdwest Fryslân)) - Jaap Musschenga
Stadsfanfare Bolsward - Piet van der Heide winnaars
Excelsior Schraard - Thom Zigterman
Streekharmonie Concordia Balk - Arjen Steur
Harmonie Sneek / Muziekvereniging Excelsior Scharnegoutum - Arend Gerds
Ezg Hommerts-Jutrijp - Jan Hibma
Brassband Crescendo Workum - Guus Pieksma
Cmv Excelsior Parrega - Marten Miedema
CMV Excelsior Nijland - Jan Hibma
Harmonieorkest Euphonia Wommels - Tjeerd Barkmeijer
23 maart 2019 MFC de Utherne IJlst
Jury: Rob Goorhuis, Durk Lautenbach
1. Fanfare C.M.V. Oranje Bolsward, o.l.v. Arjen Steur
2. Fanfare C.M.V. Concordia Gaastmeer, o.l.v. Guus Pieksma
3. Fanfare Excelsior Schraard, o.l.v. Thom Zigterman
4. Fanfare C.M.V. Wubbenus Jacobs Arum, o.l.v. Arjen Steur
5. Fanfare Nij Libben Witmarsum, o.l.v. Andries Kramer
6. Fanfare C.M.V. Hosanna Wons, o.l.v. Roelof Bakker
7. Fanfare C.M.V. Harmonie Sneek, o.l.v. Arend Gerds
8. Fanfare C.M.V. Wilhelmina Easterein, o.l.v. Anne van den Berg Winnaar
9. Fanfare C.M.V. Excelsior Nijland, o.l.v. Tseard Verbeek
10. Harmonie C.M.V. Excelsior Parrega, o.l.v. Marten Miedema
11. Fanfare Blauwhuis, o.l.v. Roelof Bakker
12. Fanfare C.M.V. Studio It Heidenskip, o.l.v. Marten Miedema
13. Brassband Crescendo Workum, o.l.v. Guus Pieksma
14. A-slagwerkensemble C.M.V. Oranje Bolsward, o.l.v. Roel Jan Jongsma Eervolle vermelding
7 april 2018
- Fanfare Eensgezindheid Tjerkwerd;
- Fanfare C.M.V. De Lytse Sudwesthoeke Stavoren-Warns e.o.;
- Harmonie C.M.V. Hallelujah Makkum;
- Fanfare Nij Libben Witmarsum; winnaar
- Het B-slagwerkensemble van C.M.V. Oranje Bolsward;
- Het A-slagwerkensemble van C.M.V. Oranje Bolsward;
- Harmonie C.M.V. Excelsior Parrega;
- Fanfare Excelsior Scharnegoutum;
- Fanfare Nij Libben Koudum;
- Brassband Crescendo Workum;
- Fanfare C.M.V. Excelsior Nijland;
- Fanfare Blauwhuis;
- Fanfare C.M.V. Concordia IJlst;
- Fanfare Excelsior Schraard.
Korenfestival
17 februari 2024 Gasthuiskerk Bolsward
Vox Humana Koudum - Feike van Tuinen - 40 leden
Vocal Chain Harlingen - Gert Jan Hoekstra 23 leden winnaars
Scheppingsgave Witmarsum - Jannie Kramer-Gietema 25 leden
Chr mannenkoor Ons Genoegen Heech - Doede Terluin 18 leden
Chr Gem. Koor " Nije Moed" Oosthem - mv Grietje Dam-Riemersma 17 leden
De Reinbôge Woudsend - Louiza Saitova 34 leden
Eljakim Bolsward - Erwin de Ruijter 18 leden
Jury: Jan Hibma
BOLSWARD - De Federatie van Muziek en Zang in de gemeente Súdwest-Fryslân - Femuza - organiseerde op zaterdag 17 februari een Korenfestival. Het festival vond plaats in de Gasthuiskerk in Bolsward.
Aan dit festival namen zeven koren deel die werden beoordeeld door vakjury Jan Hibma. Elk koor bracht een programma van ongeveer 20 minuten. De jury had de moeilijke taak om de diverse koren met elkaar te vergelijken. Toch was het voor Jan Hibma zonneklaar dat het beste koor van de dag Vocal Chain onder leiding van Gert Jan Hoekstra was.
Omdat dit koor niet uit de gemeente Súdwest-Fryslân komt, mag Vocaal Ensemble Eljakim op aanwijzing van de jury deelnemen aan het Galaconcert van Femuza.
Foto: Vocal Chain, (Sjoerd de Vries / Femuza)
19 november 2022 Martinikerk Bolsward
Vocaal ensemble Eljakim naar het Galaconcert
Koor Om'e Nocht
CMK Ons Genoegen
Chr. Zangvereniging Nij Moed
Chr. Mannenkoor Laus Deo
Jury: Sippie Broersma
16 november 2019 Gertrudiskerk in Workum
“De Reinbôge” uit Woudsend. onder leiding van Louiza Saitova winnaar
2018-11-17 Gasthuiskerk Bolsward
Popkoor Hege Hakken Heeg winnaar
Koor Eljakim uit Bolsward winnaar
vrijdag 18 april 2015 om 18:45 in de "Ankertsjerke te Makkum
CMK Ons Genoegen Heeg o.l.v. Bert Boersma
Nije Moed Oosthem o.l.v. Mevr. G. Dam-Riemersma
Laus Deo Workum o.l.v. Gerrit de Vries
Scheppingsgave Witmarsum o.l.v. Jannie Kramer-Gietema
Samar Makkum o.l.v. Luuk de Vries
De Lofstem Schettens o.l.v. Sjoukje van der Land
Hallelujah Arum o.l.v. S.D. Akkerman
it Woldinghekoar Wons o.l.v. Margriet Lemmens
Jurering: Andrea Schuttevaer
Jeugdkorpsenfestival
10 februari 2024 in MFC de Utherne te IJlst
12:30 Muzykmaten / De Toansetters Balk/Wijckel/Sleat – Yvonne Galama 20 leden
12:55 Forte Frisone Easterein – Marte Room 10 leden
13:20 De Notenkrakers Oudega (SWF) – Yvonne Galama 20 leden
13:45 Excelsior XS Schraard – Fenny Haagsma 6 leden
14:10 CMV Advendo C orkest Franeker – Siemen Hoekstra 9 leden
14:35 De Notenbrijbekken Workum – Ellis Nijdam 14 leden
15:00 Pauze
15:20 CMV Advendo B orkest Franeker – Siemen Hoekstra 29 leden
15:45 Muziekmaatjes IJlst e.o. – Ellis Nijdam 15 leden
16:10 Nij Kabaal Blauwhuis/Tjerkwerd/Parrega – Roelof Bakker 23 leden
16:35 Jong Excelsior Nijland
17:00 Tusken de Noaten IJlst e.o. – Ellis Nijdam 30 leden
17:25 Jouster Jeugd Fanfare Orkest Siemen Hoekstra
Jurering: Gatse Hylkema
Tusken de Noaten winnaar Jeugdkorpsenfestival Femuza
IJLST – Maar liefst twaalf jeugdorkesten namen op 10 februari 2024 deel aan het Jeugdkorpsenfestival van Femuza. Net als vorig jaar was er veel animo voor het festival dat georganiseerd werd door de Federatie van Muziek- en Zangverenigingen in de gemeente Súdwest-Fryslân.
Het was een prachtige middag in De Utherne in IJlst met mooie en creatieve optredens. Jurylid Gatse Hylkema riep Tusken de Noaten – een regionaal jeugdorkest uit IJlst, Sneek, Heeg e.o. - uit tot winnaar van het festival. Dirigente Ellis Nijdam nam overdonderd de trofee in ontvangst: “Ik moet het allemaal nog even laten bezinken, dit is een mooie beloning voor hard werken.” Tusken de Noaten bestaat niet alleen uit jeugdige muzikanten maar ook uit ouderen die op latere leeftijd begonnen zijn met het maken van muziek.
Gatse Hylkema lichtte zijn keuze toe: “Op zich is het beoordelen van jeugdorkesten vergelijken van appels met peren. Maar dit jeugdorkest durfde het aan volwassen muziek te spelen en hierin net wat verder te gaan dan de andere orkesten.” Hij loofde de optredens van alle deelnemende orkesten winnaars en moedigde de jeugd aan vooral door te gaan met samen muziek maken, want volgens hem is dat een van de mooiste dingen die er is.
Femuza-voorzitter Hans Buren: “Samen muziek maken is te leuk om niet interessant te zijn voor jeugd. Dit is wat voorop moet staan; het is gewoon leuk. Het is prachtig om te zien dat jeugd elkaar weet te vinden in een ensemble als Forte Frisone uit Easterein dat ervoor kiest om met leeftijdgenoten samen (zelf gearrangeerde en zelf gekozen) muziek te maken met een dirigent uit hun eigen groep, heel bijzonder.”
Foto: Tusken de Noaten - Femuza (Sjoerd de Vries)
11 februari 2023 in MFC de Utherne te IJlst
- De Notenkrakers - Oudega SWF - o.l.v. Yvonne Galama
- De Notenbrijbekken - Workum - o.l.v. Jan Hibma "winnaars"
- Muziekmaatjes - IJlst/Heeg - o.l.v. Ellis Nijdam
- On the Move - Sneek - o.l.v. Tseard Verbeek
- Nij Kabaal- Blauwhuis/Tjerkwerd/Parrega - o.l.v. Jeanette Valkema
- Tusken de Noaten - IJlst/Heeg - o.l.v. Ellis Nijdam
- De Klinkende Beantsjes/De Muziekmaten - Koudum,Wyckel, Sleat - o.l.v. Jeanette Valkema
- Notenkrakers - Makkum - o.l.v. Nynke Jaarsma
- B-orkest CMV Advendo - Franeker - o.l.v. Siemen Hoekstra
- Jong Excelsior - Nijland - o.l.v. Jan Hibma
- B-orkest Jouster Fanfare - Joure - o.l.v. Siemen Hoekstra
- Schraard XS - Schraard - o.l.v. Fenny Haagsma
Jurering: Ido Gerard Kempenaar
IJLST – Maar liefst twaalf jeugdorkesten namen op 11 februari 2023 deel aan het Jeugdkorpsenfestival van Femuza. In vergelijking met vorig was dit een verdubbeling en voor muziekverenigingen lijkt een trendbreuk aanstaande.
Het was een prachtige middag in De Utherne in IJlst met mooie en creatieve optredens. Jurylid Ido Gerard Kempenaar riep De Notenbrijbekken uit Workum uit tot winnaar van het festival. De Notenbrijbekken is het jeugdorkest van Crescendo Workum en stond onder leiding van Jan Hibma. Hilda Koopmans-Walinga nam ontroerd de trofee in ontvangst. “Dit is het resultaat van nooit opgeven, ook niet als het even tegenzit met jeugdwerving en projecten, maar steeds maar blijven proberen. In Coronatijd zijn het eigenlijk mijn kinderen geworden omdat ik zo graag wilde dat de kinderen muziek bleven maken, al was het bij mij thuis”.
Ido Gerard Kempenaar lichtte zijn keuze toe: De Notenbrijbekken deden het vooral op eigen kracht en gezien de relatief korte tijd dat dit orkest samen muziek maakt, deden de Workumers dit heel goed. Hij noemde alle deelnemende orkesten winnaars en moedigde de jeugd aan vooral door te gaan met samen muziek maken, want volgens hem is dat een van de mooiste dingen die er is. Verder viel op dat het aantal deelnemende orkesten het dubbele was in vergelijking met vorig jaar en dat in plekken waar jeugdorkesten verdwenen waren er weer nieuwe zijn opgericht. Femuza-voorzitter Hans Buren: “Samen muziek maken is te leuk om niet interessant te zijn voor jeugd. Dit is wat voorop moet staan; het is gewoon leuk. De jeugdige muzikanten zijn de artiesten, voor hen zat de zaal bijna de hele middag zo goed als vol.”
Femuza is de Federatie van Muziek en Zang in de Gemeente Súdwest-Fryslân. Foto: Femuza (Sjoerd de Vries)
12 februari 2022 in MFC de Utherne te IJlst
C-orkest CMV Advendo Franeker o.l.v. Siemen Hoekstra
Nije Noaten Parrega o.l.v. Marten Miedema
Muzykmaten Wijckel o.l.v. Jeanette Valkema winnaars
De Notenkrakers Oudega SWF o.l.v. Yvonne Galama
B-orkest CMV Advendo Franker o.l.v. Siemen Hoekstra
De Notenbrijbekken Workum o.l.v. Guus Pieksma
Jurering: Almer Zijlstra
18 januari in De Mande te Nijland
“Koperkabaal” uit Blauhús onder leiding van dirigent Roelof Bakker
Jurering: Meine Verbeek
2019-01-19 Jeugdfestival De Mande te Nijland
Christelijke muziekvereniging Wilhelmina Easterein o.l.v. Joke Krist
De Notenkrakers Makkum o.l.v. N. Jaarsma winnaars
Koperkabaal Blauwhuis o.l.v. Roelof Bakker
de Muzykmaten Sleat / Wyckel o.l.v. Jeanette Valkema
Mixorkest Súdwest Súdwest Fryslân o.l.v. Guus Pieksma
JAMM Arum o.l.v. Yvonne Galema
Excelsior XS Schaard o.l.v. Fenny Haagsma
De Toansetters Tjerkwerd o.l.v. Almer Zijlstra
Tusken de Noaten IJlst o.l.v. Guus Pieksma
Juri: Sijtze van der Hoek uit Veenhuizen
20 Januari 2018
Jong Excelsior Nijland o.l.v Willy Krol
JAMM Arum o.l.v. Yvonne Galema
Tusken de Noaten IJlst o.l.v. Guus Pieksma
De Toansetters Tjerkwerd o.lv. Almer Zijlstra
Jong XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
De Notenkrakers Oudega SWF o.l.v. Arjen Steur
de Musykmaten Sleat/Wyckel o.l.v. Jeanette Valkema
Trijeklank Heeg / Hommerts / Jutrijp o.l.v. Fenny Haagsma
Koperkabaal Blauwhuis o.l.v. Roelof Bakker winnaar
Excelsior XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
2017-01-21
Mfc It Harspit Oppenhuizen
Tusken de Noaten IJlst o.l.v. Guus Pieksma
Melodia Wijckel o.l.v. Jeanette Valkema
Excelsior XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
De Notenkrakers Oudega SWF o.l.v. Yvonne Galema
CMV Jong Excelsior NIjland o.l.v. Willy Krol
Jong XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
Jong Oranje Bolsward o.l.v. Harm Bosma
Toansetters Tjerkwerd o.l.v. Almer Zijlstra
Trijeklank Heeg/Jutrijp/Hommerts o.l.v. Fenny Haagsma
Koperkabaal Blauwhuis o.l.v Roelof Bakker
Oranje (jeugd slagwerkensemble) Bolsward o.l.v. Martijn Oostra
JAMM! Arum o.l.v. Yvonne Galema
Dyn Poadium
2023-04-22 Atrium Sneek
Jury : Siemen Hoekstra en Christiaan van der Weij
Pianisten: Mariette Hornsveld, Bert Liefers, Yvonne Boekema
De 12-jarige Isa van Vugt uit Hommerts was zaterdag de winnaar van het Solistenconcours Dyn Poadium dat gehouden werd in De De Noorderkerkzaal van Kunstencentrum Atrium. De jury beloonde haar optreden met maar liefst 93,5 punten, waardoor zij de hoogste score van de dag kreeg.
Categorie t/m 12 jaar:
- 93,50 punten - Isa van Vugt, trombone
- 86,50 punten - Eline de Boer, sopraansaxofoon
- 86,00 punten – Jette Baarda, bugel
Categorie 13 t/m 15 jaar:
- 93,00 punten - Anna Elisabeth Verbeek, hoorn
- 92,75 punten – Pieter de Boer, marimba
- 90,75 punten – Steijn van der Werf, piano
Ensembles:
- 86,75 punten – Slagwerksextet Oranje Bolsward
- 84,00 punten – Elske van der Wal (bugel) en Errit Sjoerd Yntema (bugel)
- 82,50 punten - Hilde de Jager (euphonium) en Piet de Jager (besbas)
Categorie 16+:
- 91,00 punten – Bente Miedema, dwarsfluit
- 90,75 punten – Evanna Boonstra, dwarsfluit
- 88,75 punten – Berber Talma, dwarsfluit
2022-03-26 Gasthuiskerk, Bolsward
Complete uitslag in pdf
Categorie t/m 12 jaar:
1. 93,00 punten - Isa van Vugt, trombone
2. 92,00 punten - Eline de Boer, sopraansaxofoon
3. 84,00 punten - Siebren de Jong, altsaxofoon
Categorie 13 t/m 15 jaar:
1. 92,00 punten - Anna Elisabeth Verbeek, hoorn
2. 90,00 punten - Evanna Boonstra, dwarsfluit
3. 88,00 punten - Wietske Baarda, trompet
Ensembles:
1. 86,00 punten - Lyanne Jongsma (dwarsfluit) en Anneleen Versteeg (piano)
2. 85,00 punten - Wietske Baarda (trompet), Anna Elisabeth Verbeek (hoorn) en Hylkje Hoekstra (altsaxofoon)
3. 84,00 punten - Hilde de Jager (euphonium) en Piet de Jager (besbas)
Categorie 16+:
1. 89,00 punten - Anne-Marique Katsburg, hobo
2. 88,50 punten - Bente Miedema, dwarsfluit
3. 88,00 punten - Lara Grijpstra, piano
Winnaar wisselbeker: Isa van Vugt, trombone, 93 punten
Jury: Sipko Feikens en Jannie Reijenga
Presentatie: Tietske Folkertsma
Pianisten: Mariette Hornsveld, Ludwin Hiemstra en Yvonne Boekema
Categorie t/m 12 jaar:
1. 88,00 punten: Jesse Elkerbout, Franeker, altsaxofoon;
2. 87,00 punten: Eline de Boer, Schettens, sopraansaxofoon;
3. 83,00 punten: Siebren de Jong, Parrega, altsaxofoon.
Categorie 13 t/m 15 jaar:
1. 91,00 punten: Wietske Baarda, Oudega SWF, trompet;
2. 90,00 punten: Anna Verbeek, Oudega SWF, waldhoorn;
3. 85,50 Jolijn Althuisius, Franeker, klarinet.
Categorie 16+:
1. 93,00 punten: Bente Miedema, Workum, dwarsfluit;
2. 91,50 punten: Lyanne Jongsma, Workum, dwarsfluit;
3. 91,00 punten: Anne-Marique Katsburg, Makkum, hobo.
Winnaar wisselbeker: Bente Miedema, dwarsfluit, 93 punten
Categorie t/m 11 jaar:
1. 45,50 punten: Eline de Boer, sopraansaxofoon;
2. 43,50 punten: Midas Meeuwise, piano.
Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 46,50 punten: Wietske Baarda, trompet;
2. 46,00 punten: Bente Miedema, dwarsfluit.
Categorie 16 jaar en ouder
1. 45,00 punten: Hilde Veninga, sopraansaxofoon;
2. 44,00 punten: Annemarije Bosch, trompet.
Categorie Ensembles:
1. 45,50 punten: Trio uit Oudega SWF: Anna, Hylkje en Wietske;
2. 45,00 punten: Ensemble van Excelsior Schraard: Wiebe, Baukje, Klaas, Cees, Anne, Almer en Geertje.
Winnaar wisselbeker: Wietske Baarda, trompet, 46,5 punten
2020-02-08_Solistenconcours
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
Categorie t/m 11 jaar:
1. 90,00 punten: Wietske Baarda, trompet;
2. 88,00 punten: Anna Elisabeth Verbeek, hoorn;
Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 88,40 punten: Bente Miedema, dwarsfluit;
2. 84,00 punten: Astrid Kappeyne van de Copello, altsaxafoon;
Categorie 16+:
1. 87,60 punten: Anna Verbeek, altsaxofoon;
2. 82,40 punten: Sanne Janzen, altsaxofoon;
Categorie Ensembles:
1. 85,00 punten: slagwerkkwartet Jeffry Frikken, Marijke Djurrema, Corrie Jansen en Eline Scheltinga;
2. 83,40 punten: duo Anneke Zeinstra (trompet) en Stefan Yska (bugel)
Winnaar wisselbeker: Wietske Baarda, trompet, 90 punten
2019-03-02_Solistenconcours
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
- Item 92
- Item 93
- Item 94
- Item 95
- Item 96
- Item 97
- Item 98
- Item 99
- Item 100
- Item 101
- Item 102
- Item 103
- Item 104
- Item 105
- Item 106
- Item 107
- Item 108
- Item 109
- Item 110
- Item 111
- Item 112
- Item 113
- Item 114
- Item 115
- Item 116
- Item 117
- Item 118
- Item 119
- Item 120
- Item 121
- Item 122
- Item 123
- Item 124
- Item 125
- Item 126
- Item 127
- Item 128
- Item 129
- Item 130
- Item 131
- Item 132
- Item 133
- Item 134
- Item 135
- Item 136
- Item 137
- Item 138
- Item 139
- Item 140
- Item 141
- Item 142
- Item 143
- Item 144
- Item 145
- Item 146
- Item 147
- Item 148
- Item 149
- Item 150
- Item 151
- Item 152
- Item 153
- Item 154
- Item 155
- Item 156
- Item 157
- Item 158
- Item 159
- Item 160
- Item 161
- Item 162
- Item 163
- Item 164
- Item 165
- Item 166
- Item 167
- Item 168
- Item 169
- Item 170
- Item 171
- Item 172
- Item 173
- Item 174
- Item 175
- Item 176
- Item 177
- Item 178
- Item 179
- Item 180
- Item 181
- Item 182
- Item 183
- Item 184
- Item 185
- Item 186
- Item 187
- Item 188
- Item 189
- Item 190
- Item 191
- Item 192
- Item 193
- Item 194
- Item 195
- Item 196
- Item 197
- Item 198
- Item 199
- Item 200
- Item 201
- Item 202
- Item 203
- Item 204
- Item 205
- Item 206
- Item 207
- Item 208
- Item 209
- Item 210
- Item 211
- Item 212
- Item 213
- Item 214
- Item 215
- Item 216
Categorie t/m 11 jaar:
1. 91,00 punten: Jesse Elkerbout (9 jaar) op altsaxofoon;
2. 90,00 punten: Wietske Baarda (10 jaar) op trompet.
Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 94,00 punten: Hilde Veninga (14 jaar) op sopraansaxofoon;
2. 91,50 punten: Bente Miedema (13 jaar) op dwarsfluit.
Categorie 16 jaar en ouder:
1. 96,00 punten: Gerbrich Greidanus (17 jaar) op euphonium;
2. 87,00 punten: Sjoerd Krol (16 jaar) op trompet.
Categorie Ensembles:
1. 90,00 punten: Marijke Djurrema, Corrie Jansen-Krol en Jeffry Frikken op Marimba;
2. 87,00 punten: Sanne Altena op trompet en Mariska Altena op bugel.
Winnaar wisselbeker: Gerbrich Greidanus, euphonium, 96 punten
Geplaatst voor een solo-optreden tijdens het Galaconcert van Femuza op 15 juni 2018 in Theater Sneek: Hilde Veninga Toelichting: winnares Gerbrich Greidanus woont buiten de gemeente en komt daardoor hier niet voor in aanmerking.
Categorie t/m 11 jaar:
1. 87punten:Esther Stemerding (11 jaar) op Viool;
2. 86,5 punten: Elske van de Wal (10 jaar) op Bugel.*
Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 96,5 punten: Femke Galema (14 jaar) op Altsaxofoon;*
2. 91,5 punten: Hilde Veninga (13 jaar) op Sopraansax.
Categorie 16 jaar en ouder:
1. 89 punten: Amber Kwant (19 jaar) op Dwarsfluit;*
2. 88,5 punten: Gerbrich Greijdanus (16 jaar) op Euphonium.
Categorie Ensembles:
1. 94 punten: Anna Hoekstra, Femke Galama, Wil Witteveen en Margriet Dijkstra, Saxofoonkwartet;
2. 88,5 punten: Yvonne Galama en Trienke Abma, Duo op Bugel.
* automatisch deelname aan de ‘fulkaanCLASS’ en de Klank fan Fryslân of de Slach fan Fryslân
Verstrekte Silvercards voor deelname aan de ‘fulkaanCLASS’ en de Klank fan Fryslân of de Slach fan Fryslân(voor blazers en slagwerkers):
- Hilde Veninga, sopraansax
- Douwe van Netten, bugel
- Jorien van der Zande, altsaxofoon
- Joppe Schippers, drums
- Gerbrich Greijdanus, euphonium
- Aron de Jong, euphonium
- Irene Walinga, marimba
Winnaar wisselbeker: Femke Galema , Altsaxofoon, 96,5 punten
2017-02-11_Solistenconcours_IJlst
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
- Item 92
- Item 93
- Item 94
- Item 95
- Item 96
- Item 97
- Item 98
- Item 99
- Item 100
- Item 101
- Item 102
- Item 103
- Item 104
- Item 105
- Item 106
- Item 107
- Item 108
- Item 109
- Item 110
- Item 111
- Item 112
- Item 113
- Item 114
- Item 115
- Item 116
- Item 117
- Item 118
- Item 119
- Item 120
- Item 121
- Item 122
- Item 123
- Item 124
- Item 125
- Item 126
- Item 127
- Item 128
- Item 129
- Item 130
- Item 131
- Item 132
- Item 133
- Item 134
- Item 135
- Item 136
- Item 137
- Item 138
- Item 139
- Item 140
- Item 141
- Item 142
- Item 143
- Item 144
- Item 145
- Item 146
- Item 147
- Item 148
- Item 149
- Item 150
- Item 151
- Item 152
- Item 153
- Item 154
- Item 155
- Item 156
- Item 157
- Item 158
- Item 159
- Item 160
- Item 161
- Item 162
- Item 163
- Item 164
- Item 165
- Item 166
- Item 167
- Item 168
- Item 169
- Item 170
- Item 171
- Item 172
- Item 173
- Item 174
- Item 175
- Item 176
- Item 177
- Item 178
- Item 179
- Item 180
- Item 181
- Item 182
- Item 183
- Item 184
- Item 185
- Item 186
- Item 187
- Item 188
- Item 189
- Item 190
- Item 191
- Item 192
- Item 193
- Item 194
- Item 195
- Item 196
- Item 197
- Item 198
- Item 199
- Item 200
- Item 201
- Item 202
- Item 203
- Item 204
- Item 205
- Item 206
- Item 207
- Item 208
- Item 209
- Item 210
- Item 211
- Item 212
- Item 213
- Item 214
- Item 215
- Item 216
- Item 217
- Item 218
- Item 219
- Item 220
- Item 221
- Item 222
- Item 223
- Item 224
- Item 225
- Item 226
- Item 227
- Item 228
- Item 229
- Item 230
- Item 231
- Item 232
- Item 233
- Item 234
- Item 235
- Item 236
- Item 237
- Item 238
Categorie t/m 11 jaar:
1. 92 punten: Berber Buren (11 jaar) op bugel;
2. 90 punten: Esther Stemerding (10 jaar) op Viool
Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 95 punten: Femke Galama (13 jaar) op Altsaxofoon;
2. 92,5 punen: Merel Stemerding (13 jaar) op Viool.
Categorie 16 jaar en ouder:
1. 93 punten: Tanja Altena (17 jaar) op Bugel;
2. 88 punten: Ilse Hallema (17 jaar) op Altsaxofoon
Categorie Ensembles:
1. 91 punten: Sextet:Fokkelina Dijkstra, Akkelien Reitsma, Lisa Eppenga, Johannes Wijnja, Yvonne Galama, Jannie Groenveld. op Trompet;
2. 84 punten:Kwintet:Marry Dijkstra - Baritonsax, Grietje Katerberg - Sopraansax, Marrit Sterk - Altsaxofoon, Janna vd Kooij - Altsaxofoon, Anouk Vosmeer - Tenorsax.
Verstrekte Silvercards voor deelname aan de ‘fulkaanCLASS’ en de Klank fan Fryslân of de Slach fan Fryslân(voor blazers en slagwerkers):
- Hilde Veninga, sopraansax
- Riemer Durk Krol, hoorn
- Lydia Hoitinga, bugel
- Julia Niemeijer, drums
- Gerbrich Greijdanus, Altsaxofoon
- Geartsje Mollema, Altsaxofoon
- Albert Berends, marimba
- Ilse Hallema, Altsaxofoon
- Jordy Boggia, Hoorn
Winnaar wisselbeker: Femke Galema , Altsaxofoon, 95 punten
2016-02-13_Solistenconcours
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
- Item 92
- Item 93
- Item 94
- Item 95
- Item 96
- Item 97
- Item 98
- Item 99
- Item 100
- Item 101
- Item 102
- Item 103
- Item 104
- Item 105
- Item 106
- Item 107
- Item 108
- Item 109
- Item 110
- Item 111
- Item 112
- Item 113
- Item 114
- Item 115
- Item 116
- Item 117
- Item 118
- Item 119
- Item 120
- Item 121
- Item 122
- Item 123
- Item 124
- Item 125
- Item 126
- Item 127
- Item 128
- Item 129
- Item 130
- Item 131
- Item 132
- Item 133
- Item 134
- Item 135
- Item 136
- Item 137
- Item 138
- Item 139
- Item 140
- Item 141
- Item 142
- Item 143
- Item 144
- Item 145
- Item 146
- Item 147
- Item 148
- Item 149
- Item 150
- Item 151
- Item 152
- Item 153
- Item 154
- Item 155
- Item 156
- Item 157
- Item 158
- Item 159
- Item 160
- Item 161
- Item 162
- Item 163
- Item 164
- Item 165
- Item 166
- Item 167
- Item 168
- Item 169
- Item 170
- Item 171
- Item 172
- Item 173
- Item 174
- Item 175
- Item 176
- Item 177
- Item 178
- Item 179
- Item 180
- Item 181
- Item 182
- Item 183
- Item 184
- Item 185
- Item 186
- Item 187
- Item 188
- Item 189
- Item 190
- Item 191
- Item 192
- Item 193
- Item 194
- Item 195
- Item 196
- Item 197
- Item 198
- Item 199
- Item 200
- Item 201
- Item 202
- Item 203
- Item 204
- Item 205
- Item 206
- Item 207
- Item 208
- Item 209
- Item 210
- Item 211
- Item 212
- Item 213
- Item 214
- Item 215
- Item 216
- Item 217
- Item 218
- Item 219
- Item 220
- Item 221
- Item 222
- Item 223
- Item 224
- Item 225
- Item 226
- Item 227
- Item 228
- Item 229
- Item 230
- Item 231
- Item 232
- Item 233
- Item 234
- Item 235
- Item 236
- Item 237
- Item 238
- Item 239
- Item 240
- Item 241
- Item 242
- Item 243
- Item 244
- Item 245
- Item 246
- Item 247
- Item 248
- Item 249
- Item 250
- Item 251
- Item 252
- Item 253
- Item 254
- Item 255
- Item 256
- Item 257
- Item 258
- Item 259
- Item 260
- Item 261
- Item 262
- Item 263
- Item 264
- Item 265
- Item 266
- Item 267
- Item 268
- Item 269
- Item 270
- Item 271
Winnaar wisselbeker: Yvonne Galama
2014-02-08_Solistenconcours-2014
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
- Item 92
- Item 93
- Item 94
- Item 95
- Item 96
- Item 97
- Item 98
- Item 99
- Item 100
- Item 101
- Item 102
- Item 103
- Item 104
- Item 105
- Item 106
- Item 107
- Item 108
- Item 109
- Item 110
- Item 111
- Item 112
- Item 113
- Item 114
- Item 115
- Item 116
- Item 117
- Item 118
- Item 119
- Item 120
- Item 121
- Item 122
- Item 123
- Item 124
- Item 125
- Item 126
- Item 127
- Item 128
- Item 129
- Item 130
- Item 131
- Item 132
- Item 133
- Item 134
- Item 135
- Item 136
- Item 137
- Item 138
- Item 139
- Item 140
- Item 141
- Item 142
- Item 143
- Item 144
- Item 145
- Item 146
- Item 147
- Item 148
- Item 149
- Item 150
- Item 151
- Item 152
- Item 153
- Item 154
- Item 155
- Item 156
- Item 157
- Item 158
- Item 159
- Item 160
- Item 161
- Item 162
- Item 163
- Item 164
- Item 165
- Item 166
- Item 167
- Item 168
- Item 169
- Item 170
- Item 171
- Item 172
- Item 173
- Item 174
- Item 175
- Item 176
- Item 177
- Item 178
- Item 179
- Item 180
- Item 181
- Item 182
- Item 183
- Item 184
- Item 185
- Item 186
- Item 187
- Item 188
- Item 189
- Item 190
- Item 191
- Item 192
- Item 193
- Item 194
- Item 195
- Item 196
- Item 197
- Item 198
- Item 199
- Item 200
- Item 201
- Item 202
- Item 203
- Item 204
- Item 205
- Item 206
- Item 207
- Item 208
- Item 209
- Item 210
- Item 211
- Item 212
- Item 213
- Item 214
- Item 215
- Item 216
- Item 217
- Item 218
- Item 219
- Item 220
- Item 221
- Item 222
- Item 223
- Item 224
- Item 225
- Item 226
- Item 227
- Item 228
- Item 229
- Item 230
- Item 231
- Item 232
- Item 233
- Item 234
- Item 235
- Item 236
- Item 237
- Item 238
- Item 239
- Item 240
- Item 241
- Item 242
- Item 243
- Item 244
- Item 245
- Item 246
- Item 247
- Item 248
- Item 249
- Item 250
- Item 251
- Item 252
- Item 253
- Item 254
- Item 255
- Item 256
- Item 257
- Item 258
- Item 259
- Item 260
- Item 261
- Item 262
- Item 263
- Item 264
- Item 265
- Item 266
- Item 267
- Item 268
- Item 269
- Item 270
- Item 271
- Item 272
- Item 273
- Item 274
- Item 275
- Item 276
- Item 277
- Item 278
- Item 279
- Item 280
- Item 281
- Item 282
- Item 283
- Item 284
- Item 285
- Item 286
- Item 287
- Item 288
- Item 289
- Item 290
- Item 291
- Item 292
- Item 293
- Item 294
- Item 295
- Item 296
- Item 297
- Item 298
- Item 299
- Item 300
- Item 301
- Item 302
- Item 303
- Item 304
- Item 305
- Item 306
- Item 307
- Item 308
- Item 309
- Item 310
- Item 311
- Item 312
- Item 313
- Item 314
- Item 315
- Item 316
- Item 317
- Item 318
- Item 319
- Item 320
- Item 321
- Item 322
- Item 323
- Item 324
- Item 325
- Item 326
- Item 327
- Item 328
- Item 329
- Item 330
- Item 331
- Item 332
- Item 333
- Item 334
- Item 335
- Item 336
- Item 337
- Item 338
- Item 339
- Item 340
- Item 341
- Item 342
- Item 343
- Item 344
- Item 345
- Item 346
- Item 347
Winnaar wisselbeker: Ylday Gijsen
2013-02-09 Solistenconcours 2013
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
- Item 92
- Item 93
- Item 94
- Item 95
- Item 96
- Item 97
- Item 98
- Item 99
- Item 100
- Item 101
- Item 102
- Item 103
- Item 104
- Item 105
- Item 106
- Item 107
- Item 108
- Item 109
- Item 110
- Item 111
- Item 112
- Item 113
- Item 114
- Item 115
- Item 116
- Item 117
- Item 118
- Item 119
- Item 120
- Item 121
- Item 122
- Item 123
- Item 124
- Item 125
- Item 126
- Item 127
- Item 128
- Item 129
- Item 130
- Item 131
- Item 132
- Item 133
- Item 134
- Item 135
- Item 136
- Item 137
- Item 138
- Item 139
- Item 140
- Item 141
- Item 142
- Item 143
- Item 144
- Item 145
- Item 146
- Item 147
- Item 148
- Item 149
- Item 150
- Item 151
- Item 152
- Item 153
- Item 154
- Item 155
- Item 156
- Item 157
- Item 158
- Item 159
- Item 160
- Item 161
- Item 162
- Item 163
- Item 164
- Item 165
- Item 166
Winnaar wisselbeker: Ylday Gijsen
2012-02-11 Solistenconcours 2012
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
2011-02-12 Solistenconcours
- Item 0
- Item 1
- Item 2
- Item 3
- Item 4
- Item 5
- Item 6
- Item 7
- Item 8
- Item 9
- Item 10
- Item 11
- Item 12
- Item 13
- Item 14
- Item 15
- Item 16
- Item 17
- Item 18
- Item 19
- Item 20
- Item 21
- Item 22
- Item 23
- Item 24
- Item 25
- Item 26
- Item 27
- Item 28
- Item 29
- Item 30
- Item 31
- Item 32
- Item 33
- Item 34
- Item 35
- Item 36
- Item 37
- Item 38
- Item 39
- Item 40
- Item 41
- Item 42
- Item 43
- Item 44
- Item 45
- Item 46
- Item 47
- Item 48
- Item 49
- Item 50
- Item 51
- Item 52
- Item 53
- Item 54
- Item 55
- Item 56
- Item 57
- Item 58
- Item 59
- Item 60
- Item 61
- Item 62
- Item 63
- Item 64
- Item 65
- Item 66
- Item 67
- Item 68
- Item 69
- Item 70
- Item 71
- Item 72
- Item 73
- Item 74
- Item 75
- Item 76
- Item 77
- Item 78
- Item 79
- Item 80
- Item 81
- Item 82
- Item 83
- Item 84
- Item 85
- Item 86
- Item 87
- Item 88
- Item 89
- Item 90
- Item 91
- Item 92
- Item 93
- Item 94
- Item 95
- Item 96
- Item 97
- Item 98
- Item 99
- Item 100
- Item 101
- Item 102
- Item 103
- Item 104
- Item 105
- Item 106
- Item 107
- Item 108
- Item 109
- Item 110
- Item 111
- Item 112
- Item 113
- Item 114
- Item 115
- Item 116
- Item 117
- Item 118
- Item 119